Подивіться, який гарненький "прянковий чоловічок". Покажіть, будь ласка, пальчиком, де в ньому живе та емоція, яку ви зараз проживаєте.
Дякую! Молодці!
Ми з вами вже говорили, що боятися це нормально. Але коли страхів стає багато, вони нам починають заважати та набридати. Тому пропоную послухати казочку про хлопчика Тимофійка, який боявся темряви.
Пропоную вам переглянути відео-заняття. На ньому ми постараємося визначити свої емоції та почуття, придумаємо веселе закінчення до казочки та трішки розслабимось.
А тепер пропоную веселу, рухливу гру "Танцюй і замри"
Аби пограти в неї, запустіть на телефоні, планшеті чи комп’ютері якусь жваву мелодію або пісню. Один з варіантів пісні, під яку можна виконувати цю вправу, пропоную в англомовному відеоролику «Freeze dance»https://www.youtube.com/watch?v=2UcZWXvgMZE.
Вигадуйте з дитиною під цю музику рухи чи танець. Через кілька хвилин зупиніть музику і скажіть: «Замри!» Дитина завмирає у смішній позі. Знову запустіть музику.
Гру можна продовжувати доти, доки дитина отримує від неї задоволення.
20.10.2022
Гарна міжпівкульна взаємодія - це запорука успішного навчання. Тому зараз пропоную цікаву вправу для дошкільників всіх вікових груп.
Як вам буває, коли мама приносить вам неочікувоний подарунок? Як себе почуваєте, коли хтось забрав вашу іграшку? Що ви відчуваєте, коли довго чекаєте маму чи тата?
Пропоную подивитися відео та розібратися в своїх почуттях та емоціях.
Для найменших діток пропоную гру "Відтвори емоцію, стан
тваринки". Вона допоможе вам краще розуміти настрій однолітків та дорослих, а також навчить показувати свій настрій та емоціїї оточуючим, щоб вони вас краще розуміли.
А з дітками середнього та старшого дошкільного віку пограємо в ігри, які допоможуть розвинути мислення.
Для дітей середнього дошкільного віку гра «Скажи навпаки» (Знайомимо дітей з протилежними словами - антоніми та допомагаємо збільшити
словниковий запас).
Сьогодні пропоную кілька завдань. Продовжуємо розвиватись граючи!!!
Для дітей старшого дошкільного віку.
Гра «Що зайве». Розвиваємо мислення,
встановлюємо взаємозв’язки, групуємо
предмети за характерними ознаками, вправляємось у використанні узагальнюючих
слів.
Увага, як вища психічна функція, має надзвичайно важливе значення, оскільки вона формує вміння зосереджуватись, отримувати потрібну інформацію і відсіювати зайву. Розвиток уваги покращує логічне мислення, прискорює темп мозкової діяльності.
Тому сьогодні малята на вас чекає цікавий вебквест "Розвиваємо увагу".
Це цікаве й веселе завдання сприятиме розвитку логічного мислення, а також спостережливості й уваги дитини. У завданні пропонується яскравий сюжетний малюнок, на якому художник припустився кількох помилок. Дитині треба уважно розглянути його та знайти ці помилки (собака не живе в дуплі, півень не літає вище дерев, на дереві не можуть одночасно рости різні фрукти, влітку не вдягають зимовий одяг, драбина має на щось спиратись). Виконуючи завдання, дитина зможе добре поміркувати, застосовуючи свої знання про світ і аналізуючи дрібні деталі зображення, потренуватись обґрунтовувати свої висновки й покращити ерудицію.
18.01.2022
Своєчасний розвиток зорової пам’яті дитини — це необхідна складова її інтелектуального розвитку, тому дуже важливо приділяти увагу покращенню зорової пам’яті з самого раннього дитинства. Це завдання стане одним із засобів тренування зорової пам’яті вашої дитини, а також познайомить її із різноманітними предметами навколишнього світу. У цьому завданні дитині пропонується скласти лист навпіл (або закривати нижню, а потім верхню частину завдання чистим аркушем паперу) запам'ятати п'ять зображень різноманітних предметів у першій частині завдання, а потім, перевернувши сторінку, відшукати їх серед восьми (десяти, дванадцяти) предметів, що зображені у іншій частині аркушу.
7.12.2021
Це завдання дозволить познайомитися дитину з цифрами від «1» до «9» та допомогти їй добре їх запам’ятати. Воно побудоване у незвичній формі, що сприятиме розвитку уваги, пам’яті, просторової орієнтації, зорово-моторної координації та дрібної моторики. У завданні дитині потрібно знайти кожну з дев’яти цифр - цифри можуть зустрічатися кілька разів (наприклад, цифра «1» зустрічається тричі), обвести її контури за пунктирними лініями, вибравши для неї окремий колір (наприклад, червоним кольором обвести всі «одинички»), а потім написати у клітинці внизу сторін
26.10.2021
Це завдання допоможе дитині навчитися зосереджувати свою увагу на потрібному об'єкті. Дитині необхідно знайти та обвести у рядках зазначену послідовність фруктів: дві груші та виноград. У процесі виконання завдання у дитини формуватиметься стабільна, сконцентрована і стійка увага, розвиватиметься логічне та просторове мислення, цілеспрямованість, дрібна моторика та зорово-моторна координація.
Це завдання є відмінним помічником у розвитку логічного мислення дитини, адже під час його виконання вона використовуватиме такі логічні прийоми, як аналіз, синтез, порівняння тощо, визначатиме певні принципи та робитиме обґрунтовані умовиводи. У завданні дитині необхідно для кожного із рядків визначити принцип, за яким розташовані його малюнки, тобто їх певну повторювальну послідовність, яка відтворюється протягом усього ряду. Потім назви малюнок, який за логікою та, відповідно, знайденим принципом має бути наступним.
В умовах ізоляції дітям конче необхідна рухова активність! Пропонуємо вам рухливі ігри, які захоплять ваших дітей і розвинуть увагу малечі!
Це завдання має форму лабіринту, а тому надихатиме дитину на уважний аналіз і зосередженість. За умовами головоломки, дитині треба допомогти зайчику пройти лабіринтом від старту до фінішу й дістатись до святкового кошика із крашанками, приготованими з нагоди Великодня. Для цього, відповідно, необхідно прокласти (тобто накреслити) правильний маршрут. Виконуючи завдання, дитина покращуватиме увагу, логічне та просторове мислення, дрібну моторику й зорово-моторну координацію, а також терпіння, посидючість і цілеспрямованість, учитиметься знаходити вихід навіть у складних умовах
Нейропсихологічна гра "Роби, як Лорі"(потвори, якщо зможеш)
Комментариев нет:
Отправить комментарий